1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 INP103
İnşaat Teknik Resmi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
İNP103
Mesleki Uygulamalar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
B-18
09.30 - 10.20 2 INP103
İnşaat Teknik Resmi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
İNP103
Mesleki Uygulamalar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
B-18
INP105
Yapı malzemeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-46
10.30 - 11.20 3 INP103
İnşaat Teknik Resmi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
İNP103
Mesleki Uygulamalar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
B-18
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
INP105
Yapı malzemeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-46
11.30 - 12.20 4 INP103
İnşaat Teknik Resmi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
İNP103
Mesleki Uygulamalar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
B-18
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
INP105
Yapı malzemeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-46
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-46
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. ERHAN KAHYA
A-51
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 4
14.30 - 15.20 7 MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-46
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. ERHAN KAHYA
A-51
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 4
15.30 - 16.20 8 MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-46
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. ERHAN KAHYA
A-51
INP101
Mekanik ve Statik
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
B-47
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 8
16.30 - 17.20 9 MAT105
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-46
INP101
Mekanik ve Statik
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
B-47
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 8

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 INP301
Zemin Mekaniği I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
A-50
09.30 - 10.20 2 INP305
Yapı Tesisatları
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
B-47
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
A-50
10.30 - 11.20 3 INP304
Çelik Yapılar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
INP305
Yapı Tesisatları
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
B-47
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
A-50
11.30 - 12.20 4 INP304
Çelik Yapılar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
INP305
Yapı Tesisatları
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
B-47
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
A-50
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 INP303
Betonarme
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18
INP304
Çelik Yapılar
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
B-47
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
A-50
14.30 - 15.20 7 INP303
Betonarme
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18
INP306
Şantiye Organizasyonu
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-18
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
B-47
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
A-50
15.30 - 16.20 8 INP303
Betonarme
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18
INP306
Şantiye Organizasyonu
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-18
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
B-47
INP301
Zemin Mekaniği I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
16.30 - 17.20 9 INP303
Betonarme
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-18
INP306
Şantiye Organizasyonu
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-18
INP302
Yapı Metrajı ve Maliyeti
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. HUZUR DEVECİ
B-47
INP301
Zemin Mekaniği I
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi