1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
INP202
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-47
MAT108
Matematik II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-47
09.30 - 10.20 2 INP202
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-47
MAT108
Matematik II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-47
10.30 - 11.20 3 MRS001
Meslek Resim
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
ÇEV001
Çevre Koruma
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-46
MAT108
Matematik II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-47
11.30 - 12.20 4 MRS001
Meslek Resim
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
ÇEV001
Çevre Koruma
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-46
MAT108
Matematik II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-47
12.30 - 13.20 5 MRS001
Meslek Resim
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğretmen AHMET UZUN
A-36
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
13.30 - 14.20 6 MAT108
Matematik II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-46
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2
BET001
Beton Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
14.30 - 15.20 7 MAT108
Matematik II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-46
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2
INP201
Yapı Statiği
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-18
BET001
Beton Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
15.30 - 16.20 8 MAT108
Matematik II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-46
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
INP201
Yapı Statiği
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-18
BET001
Beton Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi
16.30 - 17.20 9 MAT108
Matematik II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
B-46
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
INP201
Yapı Statiği
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-18
BET001
Beton Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1
09.30 - 10.20 2 BDT002
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
A-56
INP407
Su Temini ve İletimi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-18
YDP406
Prefabrik Yapılar
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
YDP404
Yapıların Onarımı ve Güçlendirilmesi
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-46(Birleştirme)
10.30 - 11.20 3 BDT002
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
A-56
INP407
Su Temini ve İletimi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-18
YDP406
Prefabrik Yapılar
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
YDP404
Yapıların Onarımı ve Güçlendirilmesi
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-46(Birleştirme)
11.30 - 12.20 4 BDT002
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
A-56
INP407
Su Temini ve İletimi
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-18
YDP406
Prefabrik Yapılar
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. AHMET BAL
B-20 İnşaat atölyesi(Birleştirme)
YDP404
Yapıların Onarımı ve Güçlendirilmesi
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-46(Birleştirme)
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 INP403
Karayolu İnşaatı
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-18
YDP403
Topoğrafya
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-46(Birleştirme)
14.30 - 15.20 7 INP403
Karayolu İnşaatı
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-18
INP405
Proje Etüdü ve Uygulaması
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-47
YDP403
Topoğrafya
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-46(Birleştirme)
15.30 - 16.20 8 INP403
Karayolu İnşaatı
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-18
INP405
Proje Etüdü ve Uygulaması
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-47
YDP403
Topoğrafya
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-46(Birleştirme)
16.30 - 17.20 9 INP405
Proje Etüdü ve Uygulaması
Teknik Bil. M.Y.O.-İnş.Tekn.
Öğr. Gör. MUHAMMET BARIŞ EKMEKYAPAR
B-47
YDP403
Topoğrafya
Teknik Bil. M.Y.O.-Yap.Den.
Öğr. Gör. Dr. Huzur DEVECİ
B-46(Birleştirme)